Skenovací pero C-PEN

Existují věci, které sice nejsou bezplatné, ale v některých situacích jsou k nezaplacení… V dobách, kdy jsem ještě studovala, se mi do rukou dostalo skenovací pero. Už tehdy jsem z něj byla nadšená… A i když jsem ho při studiu používala častěji, v mém pracovním stole má své místo dodnes. V čem je jeho kouzlo?

Skenovací pero C-PEN CORE je věcička podobná plochému širokému zvýrazňovači. Po připojení k počítači a instalaci potřebného software plní funkci ručního skeneru. Své tištěné texty bez editovatelného originálu tak dostanete do počítače jedna dvě. Stejně tak Vám usnadní práci např. při zadávání údajů z přijatých faktur do účetního systému, zadávání dat do databáze nebo při načítání bankovních čárových kódů.

Skenovací pero C-PEN

Je sice pravdou, že investice do tohoto mazlíka je v řádech tisíců korun, nicméně pero má plnou podporu češtiny, takže zvládá i diakritiku, a navíc zvládá rozpoznat 150+ jazyků. Já mám odzkoušeno na angličtině a ruštině. S azbukou nebyl sebemenší problém.

Pro práci se skenovacím perem C-PEN CORE stačí tři jednoduché kroky – nainstalujete software, který je kompatibilní s Windows, MAC i Androidem, připojíte pero do USB portu, otevřete si textový editor nebo program, do kterého chcete data naskenovat a můžete začít. Tak co, chcete ho?

Pokud Vás zajímají další vychytávky či doplňky, které v kanceláři můžete využít, nezapomeňte sledovat můj blog. Nebo se přihlaste k odběru novinek a už Vám nic neunikne.


Napsat komentář