ManagementMania.com – sociální síť pro business

Taky se Vám to občas stává? Že najdete něco, co je vážně dobré, i když jste to vůbec nehledali? Mě se to zase stalo před pár dny… Objevila jsem portál ManagementMania. Provozovatel tvrdí, že se jedná o profesionální znalostní sociální síť pro business. Přiznám se, tu část profilů jsem ještě nestihla prozkoumat, ale zaujala mě tam jiná věc…

Před pár dny jsme v kanceláři řešili, jaká je vlastně vize společnosti, respektive, jestli se za posledních pár měsíců tak trochu nezměnila… No nedobrali jsme se ničeho, protože jsem zjistila, že šéf vlastně neví, na co se ho jakože ptám… Mám skvělého šéfa, jen poslední dobou mám pocit, že každý vysíláme na jiné vlnové délce a nejsme s to se sladit… Tak jsem hledala, jak mu názorně ukázat, co po něm chci vlastně slyšet, ať se pořád netočíme v kruhu…

Strejda Google je na tyhle věci vážně skvělý, takže mi jako obvykle dobře poradil… Proklikala jsem se právě na portál ManagementMania, kde v jejich encyklopedii najdete spoustu zajímavých článků, ale také velmi jednoduše, přehledně a v souvislostech vysvětlené základní manažerské, ekonomické a některé analytické pojmy.

U každé položky encyklopedie najdete kromě souvisejících pojmů či oblastí řízení také garanta obsahu. A protože se jedná o profi síť, pokud někdo k danému tématu nabízí služby, produkty, školení nebo e-learningové kurzy najdete tam přímý link na jeho profil.

A co vy? Kdy jste naposledy našli něco, co jste vlastně nehledali, ale nakonec se to ukázalo jako užitečné? Já pro takové případy mám na liště záložek složku UŽITEČNÉ ODKAZY a když něco objevím, šup tam s tím… Občas, když pak ztrácím inspiraci, ve své složce znovuobjevuji poklady… O některých z těchto pokladů se dočtete i na mém blogu.

Napsat komentář