Kancelářské doplňky – kovové miniklipy

Mám jednu úchylku… Dobře, mám jich víc, ale dneska se chci podělit o tuhle jednu… 🙂 Moc ráda nakupuji kancelářské potřeby a kancelářské doplňky… Miluju tu vůni ve velkoskladu… Ale ráda je taky objednávám na internetu. Dneska pro Vás mám tip na super kovové miniklipy, které jsem nedávno objevila.

Možná znáte klasické kancelářské klipy s kovovými svorkami. Jsou skvělé, ale občas ta rozevírací perka zkrátka překáží. Miniklipy, které můžete vidět níže na fotce, se prodávají včetně zásobníku z pevného plastu, pomocí kterého se aplikují. Miniklipy jsou kovové, pevné a na dokumentech velmi dobře drží. Současně je však můžete jedním tahem sundat, aniž byste poškodili papíry, a znovu použít. Klipy mají cca 13 mm a pojmou až 40 listů papíru. Miniklipy lze objednávat také samostatně.

Pokud budete hledat na www.aliexpress.com, pak se cena aplikátoru pohybuje okolo 2 $ (asi 45,- Kč). Klíčové slovo pro vyhledávání je Mini Metal Paper Clipper. Náhradní klipy se prodávají v balení po 50 ks a cena je kolem 1,5 -2  $ za balení (35-45 Kč). Do vyhledávače na aliexpressu zadejte klíčové slovo Metal Paper Clipper Refill.

Pokud raději nakupujete v českých luzích a hájích, obdobnou vychytávku nabízí v sortimentu kancelářských potřeb např. SEVT, nicméně cena je téměř dvojnásobná. Na druhou stranu, kromě klasické metalické barvy nabízí miniklipy také v různých barevných odstínech (balíček 50 ks – mix 5 barev – 99,- Kč).

O dalších kancelářských doplňcích a vychytávkách, které se mi při práci v administrativě osvědčily, se dočtete na blogu. A jaké kancelářské doplňky máte rádi vy?

Napsat komentář