O mně

Mé jméno je Ivana Tilkeridu. Jsem máma čtyřletého rošťáka a již více než deset let je mým domovem Olomouc, kam jsem původně přišla studovat ruštinu... Ač mám ruštinu stále ještě velmi ráda, dnes se profesně věnuji zcela odlišnému oboru. Různými cestami jsem se dostala k problematice ochrany osobních údajů, především v souvislosti s GDPR a aktuálně působím jako externí pověřenec pro ochranu osobních údajů ve školství a veřejném sektoru.

Přestože jsem v životě prošla různými profesemi - chvíli jsem učila na střední škole ruštinu, několik let jsem učila češtinu pro rusky mluvící studenty online i face-to-face, pracovala jsem v mezinárodních projektech i ve spolupráci s obchodními komorami, všechny pro mě měly jedno společné - jak maximálně využít informační technologie a dostupné bezplatné platformy.

Jsem narozená ve znamení panny, což mě tak trochu předurčuje k tomu, že mám ráda ve věcech systém, ale také trpím pocitem, že vše musím dělat na 150 % a že nikdo to neudělá lépe než já... Navíc jsem se během své praxe několikrát ocitla v situaci, kdy některé úkoly prostě nebylo na koho delegovat nebo nebyly prostředky zaplatit si někoho třetího... Tak jsem se snažila rozvíjet své vlastní schopnosti a dovednosti a spoustu se za ty roky naučila dělat sama.

Nemyslím si, že jsem dosáhla vrcholu IT znalostí, to ani zdaleka ne, označila bych se jako "pokročilý uživatel". V každém případě se s Vámi ráda podělím o své poznatky, zkušenosti i možnosti, které nám dnešní  technologické vymoženosti nabízí. Představím Vám tipy ve standardních programech jako je Word, Excel nebo PowerPoint, dozvíte se pár tipů kolem grafikysprávy webových stránek v redakčním systému WordPress, najdete zde návody, jak si vytvořit šablony nebo sestavit vlastní brandmanuál. Škála vychytávek, které jsem za ty roky pochytila, je opravdu široká, proto věřím, že si tu svou nápovědu najdete i Vy a i Vaše uživatelské znalosti se zdokonalí...

Využijte i Vy svůj uživatelský potenciál na maximum.

Napsat komentář